Jak działa aplikacja


Aby poznać swoje metaboliczne IQ, wystarczy rozwiązać prosty Test


Test oszacuje nasze ogólne predyspozycje i przypisze nas do jednej z TRZECH GŁÓWNYCH GRUP METABOLIZMU, z których każda charakteryzuje się odmienną tolerancją na poszczególne pokarmy. Po rozwiązaniu testu otrzymujesz wynik określający twój typ metabolizmu i krótki opis.
W aplikacji znajdziesz szczegółowy opis swojego typu, który ułatwi Ci życie na co dzień. Ponadto uzyskasz dokładny wykaz produktów, które powinieneś jeść i tych które powinieneś odstawić, aby czuć się świetnie. Aplikacja zawiera też zasady odżywiania dostosowane do Twojego typu metabolizmu. Jeżeli uznasz, że udzieliłeś odpowiedzi pod wpływem innych osób czy zgodnie z zasadami żywienia, które do tej pory uznawałeś za zdrowe, a teraz masz wątpliwości – w każdej chwili możesz powtórzyć test i uzyskać prawidłowy wynik dla swojej metabolicznej inteligencji (MIQ).


Opcją dodatkową jest DIET TIMER, który przypomina Ci o najważniejszych punktach dla twojego MIQ. Sam decydujesz o podanych godzinach, częstotliwości komunikatów i dniach, w które chcesz otrzymywać powiadomienia. Żeby zmotywować Cię do efektywnego wykorzystania Twojego MIQ, w każdej kolejnej informacji znajdziesz nową wskazówkę dostosowaną do twojego typu metabolizmu.
Holistic Beauty Award. Grażyna Pająk
Holistic Beauty Award
dr Grażyna Pająk

Wyróżnienie za odwagę wytyczenia własnej ścieżki w dietetyce oraz wypracowanie autorskiego, holistycznego podejścia wspomagającego zdrowie i terapie wielu schorzeń, w tym program Onko Help.

Co daje Ci poznanie i świadomość swojego Metabolicznego IQ?


Przystosowanie sposobu odżywiania do specyficznych potrzeb swojego organizmu.


Osiągnięcie idealnej wagi i jej utrzymanie bez wysiłku.


Przypływ energii i dobra kondycja.


Wzmocnienie systemu immunologicznego organizmu.


Wyeliminowanie niestrawności, zmęczenia i alergii.


Opanowanie stanów depresyjnych, lęków i zmian nastrojów.


Copyright ® 2017 COSMO HEALTH LTD