Aplikacja


Jesteś tym co jesz!
Tak jak nasz charakter, dusza i osobowość, również nasz metabolizm ma indywidualne cechy...
PRZECZYTAJ REGULAMIN
JAK DZIAŁA APLIKACJA
MIQ


Aby poznać swoje metaboliczne IQ, wystarczy rozwiązać prosty test, który oszacuje nasze ogólne predyspozycje i przypisze nas do jednej z TRZECH GŁÓWNYCH GRUP METABOLIZMU, z których każda charakteryzuje się odmienną tolerancją na poszczególne pokarmy.
Po rozwiązaniu testu otrzymujesz wynik określający twój typ metabolizmu i krótki opis.
W aplikacji znajdziesz szczegółowy opis swojego typu, który ułatwi Ci życie na co dzień. Ponadto uzyskasz dokładny wykaz produktów, które powinieneś jeść i tych które powinieneś odstawić, aby czuć się świetnie.

Aplikacja zawiera też zasady odżywiania dostosowane do Twojego typu metabolizmu. Jeżeli uznasz, że udzieliłeś odpowiedzi pod wpływem innych osób czy zgodnie z zasadami żywienia, które do tej pory uznawałeś za zdrowe, a teraz masz wątpliwości – w każdej chwili możesz powtórzyć test i uzyskać prawidłowy wynik dla swojej metabolicznej inteligencji (MIQ).

Opcją dodatkową jest DIET TIMER, który przypomina Ci o porach posiłków. Sam decydujesz o podanych godzinach, częstotliwości komunikatów i dniach, w które chcesz otrzymywać powiadomienia. Żeby zmotywować Cię do efektywnego wykorzystania Twojego MIQ, w każdej kolejnej informacji znajdziesz nową wskazówkę dostosowaną do twojego typu metabolizmu.

Dodatkowo stworzyliśmy specjalnie dla wszystkich typów piramidy żywienia, gdyż nie ma jednej piramidy dla wszystkich ludzi na Ziemi. Zakładanie, iż wszystkich można żywić w taki sam sposób jest błędne.

Aplikacja jest dostępna dla systemów IOS, Android i windows phone - w 7 językach.Co daje Ci poznanie i świadomość swojego Metabolicznego IQ ? :
• Przystosowanie sposobu odżywiania do specyficznych potrzeb swojego organizmu.
• Osiągnięcie idealnej wagi i jej utrzymanie bez wysiłku.
• Przypływ energii i dobra kondycja.
• Wzmocnienie systemu immunologicznego organizmu.
• Wyeliminowanie niestrawności, zmęczenia i alergii.
• Opanowanie stanów depresyjnych, lęków i zmian nastrojów.
Jeśli znudzi Ci się otrzymywanie TIPS po prostu użyj opcji OFF.

Skontaktuj się z nami


Copyright ® 2017 COSMO HEALTH LTD